Tähelepanu

Kohalevedu ainult Tallinn, Harjumaa ja Raplamaa piires!

Kallurveod

veoteenus-teenusKallur on suur raskeveok, mille abil on korraga võimalik transportida väga suures koguses materjale. Pakume oma kalluritega  vundamendiaugust väljakaevatava mulla/pinnase äraveo ning ka vajadusel tagasitäite toomise. Metrjali transpordiks kasutame 20-tonnise kandevõimega masinaid, mis on hea läbivusega, kui on vaja tööd teha ka pehmemates oludes. Sellise kalluriga on võimalik tuua rohkem materjali ka kitsastesse   kohtatesse, kuhu ei pääse suuremate poolhaagis-kalluritega.

Kallurveoki eesmärk on tagada tellijale kiire ja kvaliteetne transporditeenus.  Toome teile kohale teie enda või meie poolt vahendatava materjali. Osutame teenust neljateljeliste kallurautodega Volvo FM13 , rattavalemiga 8×4, mille kandevõime on 20 tonni. Koos transporditeenusega müüme Teile puistematerjali: liiv, killustik, kruus, muld, freesasfalt, täitepinnas, graniitkillustk jm.

Suuremamahuliste vedude jaoks pakume võimalust tellida kuni 15-tonnise kandevõimega Scania kallureid. Samuti on meilt võimalik tellida 28-tonnise kandevõimega poolhaagiseid.

Kallurvedusid teostame Tallinnas ja Harjumaal nii teenusena kui ka koos puistematerjalide müügiga.

Meie poolt pakutava kallurite nimekirja leiate siit