Kraana rent

kraana-teenusRendime erinevaid torn- ning mobiilkraanasid

  • TORNKRAANAD pannakse kokku umbes kuuemeetristest sektsioonidest. Kraana kokkupaneku algfaasis kasutatakse mobiilset abistavat kraanat, kuid edasine torni püstitamine toimub tornkraana enda tõstemehhanismide abil.  Kraana nool on kinnitatud sõrestik- või toruja torni ülaotsa külge.
  • Tornkraana paigaldus toimub mobiilkraanaga ja vastava väljaõppe saanud meeskonnaga sujuvalt ja kiirelt. Olenevalt kraanast kulub montaažiks 1-2 päeva ja demontaažiks 1 päev. Kuna tornkraana paigaldus objektile on omamoodi projekt, tasub juba eelarvestamisfaasis meiega nõu pidada.
  • Vaata meie kraanade tehnilisi andmeid siit.

Kraanade suurused ja liigid

  • Tornkraana pole vaid liikumatu torn, mis ümber oma telje pöörleb, vaid see võib olla rööbastel liikuv, roniv (ronikraana) või ehitise külge kinnitatav ja kõrgusse pikendatav. Meie masinapargis on nii suuremaid kui väiksemaid kraanasid, millest väikseim on võimeline tõstma 3t raskusi, 10m kõrgusele ja 12m kaugusele ning suurim, mis on võimeline tõstma 17t raskusi 25m kõrgusele ja 50m kaugusele.
  • Tornkraanad töötavad voolu pealt, takistuseks on ainult tuulised ning tormised ilmad.

Kvaliteetsed kraanad ja kogemustega kraanajuhid

  • Kõik meie kraanad on alla 10a vanad ja omavad kõiki nõutavaid tehnilisi ülevaatussertifikaate. Balti Ehituse kraanajuhid on pika staažiga oma ala professionaalid ning on läbinud kõik vajalikud koolitused, kursused ja omavad vastavaid lube, et töö objektil saaks tehtud kiiresti, õigesti ja kõiki ohutusnõudeid tagades.